CENTRUM TESTOWE: oferujące jakość i wydajność produktu

EUROGRATE® to europejski producent z ponad 35-letnim doświadczeniem na rynku włókna szklanego. Wiarygodność, którą budowaliśmy przez lata, od samego początku opierała się na kluczowej zasadzie oferowania naszym klientom produktów i usług o niezwykle wysokiej jakości.

W tym celu EUROGRATE® utworzyło własne Centrum Testowe w swojej jednostce produkcyjnej w Loreo (Rovigo, Włochy), aby usprawnić i zoptymalizować swoją wewnętrzną produkcję, a także jako miejsce praktycznych demonstracji produktów.

Oprócz udostępnienia klientom, którzy chcą szczegółowych informacji o jakości produktu do wykonania zleconych projektów, Centrum Testowe EUROGRATE® jest miejscem, które dzięki posiadanej certyfikowanej oprzyrządowaniu może:

  • monitorować i testować jakość zautomatyzowanej produkcji;
  • zmierzyć wydajność użytych surowców;
  • porównać jakość EUROGRATE® z alternatywami rynkowymi;
  • uruchomić innowacyjne projekty, w których szczegóły techniczne produktów są wymagane.

Wiarygodność i doświadczenie EUROGRATE® potwierdzają zatem nie tylko certyfikaty i ponad 35-letnie doświadczenie jako światowego dostawcy; można go teraz zobaczyć i zmierzyć bezpośrednio w Centrum Testowym

Jeśli masz projekty obejmujące ocenę i specyfikację kraty z włókna szklanego, EUROGRATE® to zdecydowanie solidny partner, którego możesz poprosić o wsparcie. Skontaktuj się z nami teraz!!