USŁUGI

EUROGRATE® to ugruntowana marka w produkcji krat i profili, inwestująca w badania i rozwój, które umożliwiają optymalizację procesu produkcyjnego.
EUROGRATE® zapewnia usługi o wartości dodanej, takie jak dostosowywanie produktów, projektowanie, montaż, cięcie na zamówienie, prasa testowa i gwarantowane uzgodnione terminy dostaw.
Ta sama charakterystyczna cecha leży u podstaw wszystkich kluczowych usług EUROGRATE® wymienionych poniżej: kultura skoncentrowana na satysfakcji klienta.

Dostosowywanie

Zautomatyzowany proces produkcji ułatwia wytwarzanie produktów niestandardowych. EUROGRATE® oferuje usługę personalizacji, która wykracza poza kolor kraty - nasz Dział Produkcji Specjalnej może zaspokoić wiele potrzeb naszych klientów.

Projektowanie i Obliczenia Konstrukcyjne

Firma EUROGRATE®, uznana za lidera w swojej dziedzinie, powiększyła swój zespół techniczny i wyposażyła swoje biuro projektowe w najbardziej zaawansowane systemy automatyki: CAD, wizualizacje 3D, modelarz elementów skończonych oraz zaawansowane metody obliczeniowe w dziedzinie kompozytów.
Nasza kadra techniczna specjalizuje się w korozji i materiałach kompozytowych i może obliczyć i zaprojektować kompletne konstrukcje TWS.

Montaż i Instalacja[+]Montaż konstrukcji z profili i stopni kratowych

Oprócz projektowania, EUROGRATE® może montować konstrukcje we własnym specjalistycznym warsztacie i wysyłać oznakowany materiał wraz ze schematami montażowymi. W razie potrzeby wyspecjalizowany personel EUROGRATE® może samodzielnie zamontować i przetestować cały system u klienta.

Cięcie i obróbka na zamówienie

Aby zapewnić coraz bardziej dostosowaną do indywidualnych potrzeb usługę, EUROGRATE® oferuje usługę cięcia na wymiar paneli kratowych, aby ułatwić ich montaż.
Rysunki konstrukcyjne wykonywane są przez biuro techniczne i przekazywane do akceptacji klienta. Po przycięciu panele są konfekcjonowane, oznaczane zgodnie z rysunkami układu.

5-osiowa maszyna CNC5-osiowa maszyna CNC do produkcji krat

EUROGRATE® posiada 5-osiowe centrum obróbcze CNC do specyficznych i innowacyjnych rozwiązań w obróbce materiałów. W ten sposób możemy sprostać wymaganiom naszych klientów w zakresie obróbki skrawaniem, gwarantując znaczną skuteczność i wydajność.

Zespół techniczny ds. Konsultacji i weryfikacji na miejscu

EUROGRATE® wykazało swoje zaangażowanie w produkcję krat z włókna szklanego o najwyższej jakości, instalując w swoim zakładzie produkcyjnym 20-tonową prasę do testowania mechanicznego własnych produktów. Prasa jest sterowana i monitorowana przez komputer, który analizuje naprężenia i odkształcenia, przedstawiając je w postaci wykresu.
Nasza rola jako odnoszącego sukcesy producenta najwyraźniej przejawia się w naszej zdolności do monitorowania i kontrolowania charakterystyk produktów w odpowiedzi na wymogi regulacyjne lub konkretne życzenia klientów.
Klienci często są obecni na naszych testach, potwierdzając pełną świadomość naszej jakości.
EUROGRATE® jest również dostępny do przeprowadzania kontroli instalacji na miejscu dla klientów.

Terminy dostaw[+]Szybkie terminy dostaw z własnym magazynem krat i profili pultrudowanych

Dzięki inwestycjom mającym na celu udoskonalenie technologii stosowanej w naszym zakładzie produkcyjnym EUROGRATE® posiada zapas krat w magazynie, gdzie jest dobry zapas wersji standardowych.
Zdolność produkcyjna umożliwia również bardzo szybkie czasy produkcji, które mogą szybko zaspokoić wymagania naszych klientów.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów i dystrybutorów firma EUROGRATE® zwiększyła ilość profili pultrudowanych w naszym magazynie, zarówno konstrukcyjnych jak i dodatkowych. Większość profili jest wykonana w ich standardowym żółtym kolorez bezpieczeństwa, a także w szarym kolorze.